PostWysłany: Pon 15:56, 27 Sie 2007    Temat postu:

Ludzie Mroczny wyluzuj trochę...jak Ci się tak nie podoba to forum to załóż lepsze.A poza tym tu jest rubryka dla sportu;]

PostWysłany: Pon 19:53, 27 Sie 2007    Temat postu:

Zgadzam się. Bajzel się zrobił tylko czy w wakacje też mamy pisać o szkole? Jak tak to co? Podsuń jakąś myśl.

I jeśli jeszcze ktoś coś będzie miał do tej sprawy to może przenieśmy się z tym do działu zażalenia bo to jest temat o sporcie.

Mroczny

Posty: 270

PostWysłany: Wto 1:21, 28 Sie 2007    Temat postu:

Wyluzuj? czy ty aby dobrze przeczytałaś to co napisałem. Nie pieprz głupot że to jest rubryka o sporcie bo wiem o tym doskonale. Jak ktoś mi zwrócił uwagę że piszę bezsensowne posty no to przestałem. Jakim prawem mówisz mi że nie przestrzegam zasad skoro Ty nawet ich nie znasz skoro piszesz wszystko tylko żeby było wszędzie. przecież Ciebie widać prawie na każdym temacie. To jest chore piszesz bzdury bo się nudzisz. Obserwowałem wszystko i siedziałem cicho ale to już lekka przesada. Te forum jest zje.... przez twoje głupie teksty. Chcesz rozwiązać problem mówiąc żebym znalazł inne forum. Świetne rozwiązanie. Powinnaś dostać bana wiesz? Nie będę prosił o to admina (nie do Ashakela) bo nie będę mu się podlizywał. Mappet7 jak Ci się tak bardzo nudzi to może wejdź sobie na jakiś czat. Co jeszcze mi wmówisz? że nie mam racji? Osobiście dałbym Ci bana na jakiś czas żebyś sobie ochłonęła. Skasowałbym a czy b i 3 słowa i historyjka. To jest niepotrzebne , zapełnia forum.I ten kto to wymyślił ma radochę że tyle już napisaliście;] Co do Szefuncia też przesadzasz;/ Pomysł mam gdzieś admin zrobi jak uważa czy będzie miejsce na wakacje czy nie. Od tej pory jak chcecie coś jeszcze pisać to już nie tutaj zamykam sprawę aż do reakcji admina... Nie pisać na ten temat tutaj jak coś to pm. z chęcią się powyzywam;]

Ashakel

Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 215

PostWysłany: Wto 18:14, 28 Sie 2007    Temat postu:

Admin reaguje... Wink Wraz z początkiem roku szkolnego forum czeka reaktywacja, bo przez wakacje oprócz świetnie prowadzonego działu sport przez Szefuncia mało co się tutaj działo Wink

Tak więc popieram każdego po trochu Razz zacznie sie rok szkolny zacznie się funkcjonowanie forum Wink

najbardziej brutalny mecz:
Celtic Glasgow - Spartak Moskwa (1 czerwona kartka)

PS. już wliczono także zaległy mecz AEK Ateny - Sevilla Wink

Ostatnio zmieniony przez Szefuncio dnia Wto 14:33, 04 Wrz 2007, w całości zmieniany 1 raz
Ashakel

Posty: 215

PostWysłany: Czw 15:29, 30 Sie 2007    Temat postu:

Łeee stary wydaje mi sie, że wygrana Slavii z Ajaxem Amsterdam jest sporą niespodzianką. Wczoraj chyba wszyscy stawiali na pewną wygraną Ajaxu i z tego co wiem to buki zarobiły na tym meczu bajońskie sumy Wink

Dzisiaj przed nami mecze UEFA przede wszystkim z udzialem naszych rodzynkow z Grodziska i Bełchatowa. Oczywisice liczę na awanse, choc przyznam, ze skoro GKS podchodzi do meczu "zagramy na 0:0" to nie wiem czy przejdą dalej... gra sie aby wygrac, a nie bronic 0:0!

Szefuncio

Posty: 682

Skąd: Żary

PostWysłany: Czw 15:50, 30 Sie 2007    Temat postu:

Dla mnie nie jest. Spodziewałem się że może być 1x bo w końcu Czesi nie są tacy słabi co pokazali już w pierwszym meczu. A co do polskich drużyn. Liczę że polskie drużyny awans wywalczą dobrą grą do przodu a nie "obroną Częstochowy".

Szefuncio

Posty: 682

Skąd: Żary

PostWysłany: Pią 14:09, 31 Sie 2007    Temat postu:

No cóż... mogło być lepiej ale nie jest źle. Mimo iż odpadł z Pucharu UEFA GKS Bełchatów to nadal w nim gra Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski. Grodziszczanie po pewnym zwycięstwie 2-0 na własnym boisku z Tobołem Kostanaj zapewnili sobie awans do 1. rundy Pucharu UEFA. 2 gole na wagę awansu strzelił Adrian Sikora. Pierwsza połowa to totalna dominacja piłkarzy Groclinu jednak w drugiej mecz się wyrównał lecz na szczęście wynik pozostał bez zmian. Więcej emocji było natomiast w Bełchatowie gdzie podopiecznie Oresta Lenczyka grali z Dnipro Dniepropietrowsk. Mecz zaczął się źle. Już w 7. minucie na prowadzenie wyszli goście. Lecz 2 10. minucie gola z rzutu karnego zdobył Stolarczyk. Przy takim wyniku mielibyśmy dogrywkę jednak w 21. minucie gola dla GKSu zdobył Nowak i tak oto wprowadził kibców w euforię. Jednak w 33. i 34. nadzieje GKSu na awans prysły gdy Dnipro strzeliło 2 gole w 2 minuty. Najpierw fatalny błąd Piotra Lecha a później fatalne zachowanie całej defensywy Bełchatowian i brak krycia spowodowały że Dnipro prowadziło 3-2. Później jeszcze 1 gol i było 2-4. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. GKS potrzebował aż 3 goli żeby awansować. Drugą połowę zaczęli od ataku i było blisko gola lecz Nowak zrobił o jedną kiwkę za dużo. Później mecz się wyrównał i zakńczył takim samym wynikem jak do przerwy a więc 2-4. Piłkarze GKSu byli wyraźnie słabsi piłkarski lecz mogli wygrać ten mecz gdyby lepsza skuteczność bo akcji mimo wszystko nie brakowało. Jednak rozpaczać nie będziemy bo mamy chociaż 1 drużynę dalej. TRZYMAMY KCIUKI ZA DYSKOBOLIĘ!!! DO BOJU!!! Very Happy

największa niespodzianka:
6 goli w 33. minuty (pierwsza połowa!!!) w meczu PGE GKS Bełchatów - Dnipro Dniepropietrowsk Wink

Szefuncio

Posty: 682

Skąd: Żary

PostWysłany: Pią 14:36, 31 Sie 2007    Temat postu:

Znamy już wyniki losowania 1. rundy Pucharu UEFA! Nasz jedyny polski zespół zmierzy się z serbską Crveną Zvezda Belgrad. Drużyna ta odpadła z 3. rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów z Glasgow Rangers więc możemy sie spodziewać się teraz już napewno łatwo nie będzie. Serbowie mają silny skład (tego lata dołączył do nich Bronowicki) i praktycznie na każdej pozycji mają conajmniej po 2 klasowych graczy. Myślę że sukcesem na awans z tak dobrą drużyną będzie ciągła gra pressingiem i wykorzystywanie wszystkim sutuacji strzeleckich bo tych dużo może nie być. Piłkarze Groclinu muszą więc zmuszać Serbów do popełniania błędów a sami ich nie robić i wtedy możliwe będzie zobaczenie naszej drużyny w fazie grupowej Pucharu UEFA. POWODZENIA!!! DO BOJU GROCLIN!!! Very Happy

Ashakel

Posty: 215

PostWysłany: Pią 15:02, 31 Sie 2007    Temat postu:

nie zapominajmy o fanatycznych kibicach z Belgradu Razz

Co do samej druzyny to grają tam tacy piłkarze jak:

Ognjen Koroman, Nenad Jestrović, Segundo Castillo

ale mają wysokich malo zwrotnych obrońców miedzy ktorych wmiejsza sie Sikorka i Dyskobolia przejdze dalej Wink

Mój cel: Pojechać na mecz z Crveną Zvezdą i zobaczyc dobry mecz po ktorym KSD awansuje dalej Very Happy Choc szkoda, ze pierwszy mecz u siebie

Szefuncio

Posty: 682

Skąd: Żary

PostWysłany: Pią 16:29, 31 Sie 2007    Temat postu:

Racja.... Serbowie to mają fanatycznych kibiców Razz Ale nawet oni nie pomogą Crvenie bo Groclin i tak lekko wygra Razz A tak serio to po cichu liczę na awans choć każdy wie że będzie ciężko.

Ashakel, jak będziesz miał jakieś info co do ceny biletów to pisz (albo tu albo gg Very Happy). Wtedy razem pokibicujemy w Grodzisku Very Happy

Szefuncio

Posty: 682

Skąd: Żary

PostWysłany: Śro 21:01, 12 Wrz 2007    Temat postu:

Swietny mecz w Portugalii i remis 2-2... a dziś tylko remis 0-0 w Finlandii... to jest cała Polska... raz grają świetnie a raz się komropmitują... może i Finlandia grała dobrze ale Polska z ambicjami na awans od początku eliminacji powinna wygrać taki mecz.... no cóż... trzymajmy kcikui że w Polsce pójdzie im lepiej... DO BOJU POLACY!!! Very Happy