Posty: 682

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Żary

PostWysłany: Śro 21:12, 01 Sie 2007    Temat postu:

Długo wyczekiwany przez polskich, a szczególnie lubińskich kibiców mecz Zagłębie - Steaua Bukareszt już za nami. Jednak niestety wynik nie był taki jak się tego spodziewali licznie zgromadzeni kibice na stadionie i przed telewizorami. Miedziowi ulegli piłkarzom z Rumunii 0-1. Ok. 7000 kibiców Zagłębia już wcześnie przed meczem dopingowało swoich piłkarzy i nie przeszkadzały im nawet problemy które stwarzali porządkowi i policjanci. Z Rumunii do Polski z zapowiadanych 250 kibiców przyjechało... ok. 10 osób. Jednak mimo to, to oni mogli się cieszyć po meczu. Od pierwszego gwizdka sędziego z Turcji doping Zagłębia się wzmagał. Fani niemal cały czas dopingowali Miedziowych nawet po stracie piłki. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem dlatego doping od razu po przerwie był równie głośny co na początku meczu gdyż kibice liczyli na to że doping jeszcze bardziej zmobilizuje piłkarzy do lepszej gry. Jednak w 56. minucie rzut rożny bił Dica. Dośrodkował wprost na głowę Goiana i wynik brzmiał 0-1. Kibice na chwilę ucichli. Zagłębie trochę bardziej się odkryło z tyłu przez co goście mieli kilka dobrych akcji na podwyższenie lecz byli nieskuteczni. Zagłębie natomiast cały czas starało się atakować skrzydłami. Kilka prób wrzutek zostało zablokowanych przez co to Miedziowi mieli rzuty rożne. Po jednym z nich świetnie interweniował w bramce Steauy Cernea. Natomiast w ostatniej minucie znów z rzutu rożnego piłkę bił Iwański. Zagrał świetnie na głowę Nunesa i... poprzeczka! Kibice złapali się za głowy. Nie mogli uwierzyć w to co się stało. Chwilę później sędzia zakończył mecz. Kibice byli trochę załamani lecz podziękowali swoim piłkarzom za mecz. Trzymamy kciuki że w rewanżu będzie duuużo lepiej i Miedziowi awansują do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów! DO BOJU ZAGŁĘBIE!!! Very HappyVery HappyVery Happy

PS. Byłem na tym meczu wraz z Panem Administratorem Very Happy Wrażenia niezapomniane Very Happy Tylko szkoda że wynik... :/ Ale będzie dobrze Very Happy Mam nadzieję... Very Happy

PPS. Widziałem Szpakowskiego z odległości 2m i już mu chciałem powiedzieć żeby wreszcie zrezygnował bo przynosi pecha polskim klubom... ale się powstrzymałem kiedy zobaczyłem policjantów Razz

Ashakel

Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 215

PostWysłany: Śro 23:02, 01 Sie 2007    Temat postu:

Tak jest Szefie zgadzam się iż mimo porażki wrażenia niezapomniane Wink
Trafiliśmy na dobry sektor gdzie można było nieźle podopingować Zagłębie Razz szkoda tylko tego wyniku... bo tak teraz byśmy rozmawiali: ale ten Włodarczyk strzelił tą bramkę... a ten Rui jak go przedryblował... a Iwański jak mu podał... Vaclavik jak to wyłapał... a Nunes jak strzelał... Arboleda jak świetnie grał był nie do przejścia... a tak pozostaje nam marzyć o zwycięstwie w Bukareszcie Razz

Tak na serio to chyba już nie zjem kebaba Razz bo ci sędziowie Tureccy znowu nam nie sprzyjali Razz

co do rewanżu to mój scenariusz optymistyczny:

Steaua wychodzi na boisko pewna siebie po pierwszym zwycięstwie, jako iż Zagłębie przeciętnie zagrało w meczu ligowym z Wisłą to niczego specjalnego się po nich nie spodziewają... pierwsze 15 minut jednak jest dosyć zaskakujace i Zagłębie strzela bramke... pozniej do konca spotkania trwa obrona częstochowy. dochodzi do dogrywki w ktorej czerwoną kartke dostaje jeden z graczy Zagłębia. w karnych Zagłębie wygrywa 5-3 i przechodzi do kolejnej rundy.

scenariusz baridzej realistyczny: Steaua strzela bramkę do przerwy i prowadzi 1-0.. Zaglębie jest podłamane... wychodzi na drugą połowe umotywowane przez trenera Michniewicza, jednak.... to nic nie daje i Steaua strzela na 2-0 i 3-0... w koncówce spotkania Zagłębie po stałym fragmencie gry zdobywa honorową bramke

Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie Wink

Mam jednak nadzieję, że mimo wszystko sprawimy niespodziankę i wygramy Razz A już w kolejnej rundzie będzie łatwiej wejdziemy do fazy grupowej i później czekają nas pojedynki z wielkimi... Liverpoolem, Realem Madryt Razz

A teraz nie pozostaje nic innego jak zaśpiewać... : Zagłębie gramy do końca... gramy do końca... Zagłębie gramy do końca Wink

najbardziej brutalne mecze:
FC Kopenhaga - Beitar Jerozolima (1 czerwona kartka)
Rangers - Zeta (1 czerwona kartka)
Zilina - Slavia Praga (1 czerwona kartka)

PostWysłany: Pią 17:22, 03 Sie 2007    Temat postu:

Udało się!!! Very Happy Mamy nadal dwie polskie drużyny w Pucharze UEFA a raczej w kwalifikacjach Pucharu UEFA. W czwartek GKS Bełchatów i Groclin rozegrały rewanżowe mecze 1. rundy kwalifikacji lecz jak to było i przy pierwszych meczach z różnymi wynikami. Zawodnicy PGE GKSu Bełchatów przegrali w Tbilisi z tamtejszym Ameri 2-0 (1-0 do przerwy) lecz pierwsze spotkanie zkończyło się takim samym zwycięstwem tylko że podopiecznych Lenczyka dlatego mieliśmy dogrywkę... która nie przyniosła rozstrzygnięcia. W karnych lepsi okazali się jednak Bełchatowianie zwyciężając 4-2. Groclin natomiast rewanż rozgrywał na własnym boisku przez co byli zdecydowanym faworytem lecz łatwo nie było. Gracze MKT Araz Imiszli wyszli na to spotkanie ciekawym ustawieniem 3-6-1 i przez większą część meczu skutecznie się bronili. W 83. minucie jednak gracz gości Anatoli Doros obejrzał czerwoną kartkę za bezmyślne kopnięcie w nogi Igora Kozioła. To pokrzyżowało plany trenerowi Azerów i w 88. minucie piękną akcję wykończył wprowadzony na boisko w drugiej połowie Kłodawski dzięki czemu Groclin awansował do następnej rundy. Gratulujemy!!! Very Happy

Jenak dzisiejsze losowanie nie było zbyt łaskawe dla polskich drużyn. Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski zmierzy się z kazachskim Tobołem Konstanaj który rozgrywał bardzo udane mecze w tegorocznym Pucharze Intertoto dzięki któremu może grać w Pucharze UEFA. PGE GKS Bełchatów zmierzy się natomiast z ukraińskim Dniprem Dnipropietrowsk który jest bardzo solidną drużyną i po 3. kolejkach ligi ukraińskiej zajmuje 1. miejsce miejsce w tabeli. A więc jak widać będzie ciężko obu polskim drużynom lecz trzymajmy kciuki a napewno się uda! Very Happy

najbardziej brutalny mecz:
Dinamo Brest - Metalurgs Liepaja (2 czerwone kartki)

PostWysłany: Sob 22:20, 04 Sie 2007    Temat postu:

Dziś też Zagłębie plecy 0-1... ale moim zdaniem po pierwsze Wisła silniejsza od Steauy.... po drugie gra Zagłębia była znacznie lepsza niż we wtorek... po trzecie to była przykrywka przed rewanżem w Lidze Mistrzow.. po czwarte.. do tej pory Steaua strzelała tylko bramki po stałych fragmentach gry wiec jak im to uniemozliwimy to rewanz w Bukareszcie jest nasz Wink

Szefuncio

Posty: 682

Skąd: Żary

PostWysłany: Wto 20:50, 14 Sie 2007    Temat postu:

I niestety jak zwykle szybko odpadamy w Lidze Mistrzów. Tym razem Zagłębie Lubin musiało uznać wyższość Steauy Bukareszt. Po porażce w pierwszym meczu na własnym stadionie 0-1 Zagłębie jechało z mniejszymi szansami na rewanż. Jednak gdy mecz się zaczął było widać w piłkarzach z Lubina że przyjechali do Rumunii walczyć o awans. Raz za razem atakowali bramkę Steauy i w 29. minucie jeden z takich ataków przyniósł niesamowitą radość i prowadzenie Zagłębia. Stasiak wykorzystał błąd Rumunów i dokładne podanie Arboledy. Jednak w 38. minucie Nicolita wyrównał po przypadkowym golu z rzutu wolnego. Do przerwy remis 1-1. Na drugą połowę Zagłębie wyszło równie skoncentrowane co na pierwszą i znów ruszyli do ataku. Jednak Rumunii dobrze się bronili. Mieliśmy też trochę pecha gdyż Włodarczyk krótko po wejściu na boisko musiał je opuścić z powodu kontuzji. W 82 minucie Zaharia rozwiał szanse Zagłębia na awans lecz mimo porażki trzeba pogratulować Zagłębiu walki i ambicji. Jednak jest jeszcze coś. Wiem, że zawsze po porażce zwala się winę na "to" lub na "tamto" jednak to co zrobił sędzia w drugiej połowie to zachowanie fatalne. Rui Miguel wyszedł sam na sam z bramkarzem rumuńskim a ten go sfaulował w polu karnym jednak sędzia uznał że faulu nie było choć powtórki pokazały że karny Polakom się należał!!! Ale cóż... czasu się nie cofnie a więc trzeba trzymać kciuki za polskie drużyny w Pucharze UEFA.

Slavia Praga - Zilina 0-0

BATE Borisov - FH Hafnarfjordur (2 czerwone kartki)

Red Bull Salzburg - Szachtar Donieck 1-0

Lazio Rzym - Dinamo Bukareszt (3 czerwone kartki)

PostWysłany: Pią 15:53, 17 Sie 2007    Temat postu:

Wreszcie się coś ruszyło w polskich drużynach grających w Puchrze UEFA! Wreszcie osiągnęły korzystne wyniki już w pierwszych meczach! (miejmy nadzieję że to nie jednorazowe Razz) Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski wygrał na wyjeździe z kazachskim Tobołem Kostanaj 1-0! Bramkę tuż na początku spotkania strzelił Muszalik. Jednak więcej o tym meczu powiedzieć nie można gdyż nie był on transmitowany w telewizji. Natomiast druga polska drużyna w Pucharze UEFA, PGE GKS Bełchatów zremisował również na wyjeździe z Dnipro Dniepropietrowsk 1-1! Jest wielka sensacja gdyż Dnipro w chwili obecnej jest liderem ukraińskiej Ekstraklasy i przed tym spotkaniem było zdecydowanym faworytem. Jednak w 18. minucie po celnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mariusz Ujek doskonale złożył się do strzału głową i dał prowadzenie Polakom. Do przerwy 0-1. Po przerwie mecz był dość wyrównany jednak Ukraińcy dość często popełniali proste techniczne błędy przez co były szanse na kontry dla GKS-u. GKS dzielnie się bronił aż do 81. minuty kiedy to piłkarz gospodarzy pokonał (ledwo) Kozika który był sporym zaskoczeniem w wyjściowej jedenastce GKS-u. Mecz się zakończył remisem 1-1 ale ten wynik jest bardzo korzystny dla podopiecznych Oresta Lenczyka. Miejmy nadzieję że piłkarze obu tych zespołów nie zaprzepaszczą szansy na awans i postarają się o korzystne wyniki na własnych boiskach. Trzymajmy kciuki! DO BOJU GROCLIN I GKS!!! Very HappyVery HappyVery Happy

Uniao Leiria - Maccabi Netanya 0-0

Ekranas - Valerenga Oslo (1 czerwona kartka)
Omonia - CSKA Sofia (1 czerwona kartka)
BSC Young Boys - Lens (1 czerwona kartka)
FK Rabotnicki - Zrinjski (1 czerwona kartka)
Basel - Mattersburg (1 czerwona kartka)
Atletico Madryt - Vojvodina (1 czerwona kartka)

Dunfermline - Hacken 1-1

CFR Ecomax Cluj - Anorthosis 1-3 (gol Sosina Very Happy)

sporą niespodzianką jest też remis GKS-u w wyjazdowym meczu z Dnipro Dniepropietrowsk

Szefuncio

Posty: 682

Skąd: Żary

PostWysłany: Śro 20:05, 22 Sie 2007    Temat postu:

W towarzyskim spotkaniu rozgrywanym w Moskwie Polacy zremisowali z Rosją 2-2. Bramki dla Polski - Krzynówek, Błaszczykowski. Pierwsza połowa fatalna zakończona prowadzeniem Rosji 2-0. Jednak zmiany w reprezetacji Polski i od razu lepsza gra. Meczu nie oglądałem ale wierzę tacie na słowo że Polacy zagrali świetnie w 2. połowie. Very Happy